Tips

☽☽May the Force be with you☾☾

(Read more...)

Amanda, 19 år gammal.
Coolast i stan, det är jag det †
A mystery that remains unsolved.
Bloggen funkar bäst i Firefox & Chrome
Bloggat sedan 6/9-10
ϟ

Kategorier

Livet Entertainment Film/TV-serier True Story win Shopping fighting against a dead end Outfits Inspiration grön av avund what the fuck cute Fun with... humor Art åsikter Tävling fail Spel Skönhet Politics/Society Bloggtips Photo Tips Smink Kläder Everyday

Links

Archive

2013

2012

2011

RSS Feed bloglovin Follow with Bloglovin'

Norge..

Sunday 7 October 2012

Har absolut ingenting att säga om det här..... x)

Was written Sun 7 Oct 2012, 10:26 | Direct link what the fuck  

Asians....

Tuesday 11 September 2012

Ah alltså....jag som trodde det bara var Japan som var så weird men......asiater.....
Det här måste nog vara den mest random:a musikvideon jag någonsin sett, ni måste se hela, oh god.
Videon får mig att tänka på Danny(♥), vilket känns smått rasistiskt eftersom det enda dom har gemensamt är att dom är asiater och gillar att va suited up? (a) HAHA. Jag lär ju i alla fall köra den här på krogen framöver, LÄTT. Fatta vad killar jag kommer få då :'> Kan ni tänka er mig hoppa runt sådär på dansgolvet?
Vilken syn det hade varit x)

ヽ(゜∇゜)ノ Eeeeyyyy sexy laaaaaadyyyy

ヘ( ̄ー ̄ヘ)  Op

(ノ ̄ー ̄)ノ Op

(〜 ̄▽ ̄)〜 Op

〜( ̄△ ̄〜) Op

(☞゚∀゚)☞ Oppan Gangnam Style
^epic toppkommentar

Was written Tue 11 Sep 2012, 04:19 | Direct link what the fuck  

*urrrghhhschsuhf*

Sunday 15 July 2012

Was written Sun 15 Jul 2012, 23:22 | Direct link what the fuck  

Dagens WTF!

Tuesday 28 February 2012

The Disney Princesses Die
Ett klipp från en weird serie som heter 'Drawn Together'

Was written Tue 28 Feb 2012, 20:56 | Direct link what the fuck  

What the fuck?!

Friday 13 January 2012

x3 har hamnat på den konstiga sidan av youtube igen...
sån jävla natthumor :'P

Was written Fri 13 Jan 2012, 00:46 | Direct link what the fuck