Tips

☽☽May the Force be with you☾☾

(Read more...)

Amanda, 19 år gammal.
Coolast i stan, det är jag det †
A mystery that remains unsolved.
Bloggen funkar bäst i Firefox & Chrome
Bloggat sedan 6/9-10
ϟ

Kategorier

Livet Entertainment Film/TV-serier True Story win Shopping fighting against a dead end Outfits Inspiration grön av avund what the fuck cute Fun with... humor Art åsikter Tävling fail Spel Skönhet Politics/Society Bloggtips Photo Tips Smink Kläder Everyday

Links

Archive

2013

2012

2011

RSS Feed bloglovin Follow with Bloglovin'

Autotune när den är som bäst?

Wednesday 12 September 2012


Typ den vackraste låten jag hört, älskar att den är textad så man kan sjunga med...den som skrivit själva låttexten förtjänar ju en ordentlig applåd verkligen! Har aldrig hört något värre än det här xD it makes no f*cking sense! Alltså...ni får lyssna och se själva så fattar ni vad jag menar. Fint exempel -I am a very good bad boy...wut? Men bäst av allt är tjejens inslag i det hela, det har absolut ingenting med någonting att göra.. Glöm inte lyssna på hela, för slutet är verkligen underbart.
Oh god.

Was written Wed 12 Sep 2012, 23:28 | Direct link fail  

I lol'd

Monday 3 September 2012

^Bilder från kissies blogg

^Bilder från Aftonbladets hemsida.
Kanske bara är jag som tycker att skillnaden oredigerad och redigerad är fruktansvärt rolig? Oh well!
klicka på att se fullstor för att se på ännu närmare håll vad fin hon är oredigerad
(inte för att hon är speciellt vacker redigerad heller men ändå).

Peace out!

Was written Mon 3 Sep 2012, 01:52 | Direct link fail  

John Lemon

Tuesday 10 April 2012

Was written Tue 10 Apr 2012, 20:28 | Direct link fail  

Oh god why?

Friday 23 December 2011

Parents Y U No use condom?!



Was written Fri 23 Dec 2011, 22:20 | Direct link fail  

Lustig fail med tjuvlyssnat!

Tuesday 29 November 2011

källa: tjuvlyssnat.se

Was written Tue 29 Nov 2011, 22:06 | Direct link fail