Tips

☽☽May the Force be with you☾☾

(Read more...)

Amanda, 19 år gammal.
Coolast i stan, det är jag det †
A mystery that remains unsolved.
Bloggen funkar bäst i Firefox & Chrome
Bloggat sedan 6/9-10
ϟ

Kategorier

Livet Entertainment Film/TV-serier True Story win Shopping fighting against a dead end Outfits Inspiration grön av avund what the fuck cute Fun with... humor Art åsikter Tävling fail Spel Skönhet Politics/Society Bloggtips Photo Tips Smink Kläder Everyday

Links

Archive

2013

2012

2011

RSS Feed bloglovin Follow with Bloglovin'

True story

Thursday 1 November 2012

HEJ HOPP! (gummisnopp)

 

Sitter och typ kissar ner mig...den här tumblrn alltså! Har varit helt knasig i huvudet idag för övrigt hah.
Har haft natthumor...hela dagen. Skrattat så sjukt mycket, Julia (mah beast frieend) har knappt orkat med mig, tihi. Ne men...har helt enkelt varit på bra humör, varit som vanligt. Var längesen. Tova..du vet hur konstig jag är när jag är normal -u- Jag har gått runt och varit mer ond än vanligt, nästan på normal nivå.
Kanske håller på att gå ut ur min depression, yaaaaay.

Was written Thu 1 Nov 2012, 21:59 | Direct link True Story  

Oh Jim

Monday 20 August 2012

Liar Liar ♥ Detta brukar jag också säga haha, sen länge, Jim Carrey lärde mig det :3

Was written Mon 20 Aug 2012, 01:29 | Direct link True Story  

Why?

Wednesday 8 August 2012

Was written Wed 8 Aug 2012, 02:19 | Direct link True Story  

True story

Thursday 5 July 2012

Was written Thu 5 Jul 2012, 14:59 | Direct link True Story  

True story!

Sunday 8 April 2012

Haha, minns det här som om det var igår! Det var alltid så, fast ibland fick jag faktiskt vara med. Bara på helger då :3 wow vad lätt allting var på den tiden, gör mig liten igen!

Was written Sun 8 Apr 2012, 21:57 | Direct link True Story